Forum Koła PZW nr 2 Bieruń Stary

Forum dostępne w pełni dla zarejestrowanych użytkowników, zapraszamy do rejestracji.
Dzisiaj jest 29 maja 2020, 8:15

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

witam . zwracam sie z prosba do forumowiczów ....o udostepnienie mi fotek znad wody z naszego regionu ( czyli Wisla ,Sola, Pszczynka, Paprocany, Poreba, Dzieckowice, Lysina, Starorzecza
Wisły oraz ewentualnie inne wody z naszego regionu ...moze Mleczna? - ciekawie by bylo ja zarybic chocby wirtualnie) mianowicie chodzi mi o fotki ryb i wody przynet oraz ewentualnie odglosow znad danej wody jezeli takowe zarejestrowaliscie. wszystkie ww. fotki lub pliki dzwiekowe chcialbym wykorzystac w tworzonym przez siebie wirtualnym lowisku do symulatora wedkarskiego "fishing simulator2". Niniejszy projekt jest niekomercyjny wiec poza podziekowaniami nie bede sie mogl inaczej za ewentualna pomoc ww. temacie odwdzieczyc dodatkowo moge wymienic autorow w broszurce do lowiska. dzieki i pozdrawiam.

Krismick

witam .... i juz podaje .....
krismick@o2.pl
i z gory dzieki bo juz sie martwilem ze moj projekt wirtualnych lowisk z naszej okolicy bede musial odlozyc do wiosny.
pozdrawiam
krismick

Darek Adamiak pisze:
I jak tam prace nad nowym łowiskiem :?: :)

Witam ... i musze cie poinformowac ze niestety mam troszke problemow z nowym lowiskiem glownie z powodu braku dobrych fotek "miejscowek" - musze odzyskiwac z padnietego dysku a na swoje nowe musialbym czekac do wiosny (bo teraz buro, ponuro i deszczowo) ale mam nadzieje ze do swiat uda mi sie wypuscic to moje nowe lowisko ...w ostatecznosci dam okrojone o kilka miejscowek.
bede informowal co jakis czas.
pozdrawiam

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.