Forum Koła PZW nr 2 Bieruń Stary

Forum dostępne w pełni dla zarejestrowanych użytkowników, zapraszamy do rejestracji.
Dzisiaj jest 29 maja 2020, 8:31

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

witam i chcialbym zaproponowac wirtualne lowienie na Lysinie ....no moze nie teraz ....ale np zima ....mozna by tez zorganizowac ....zawody online ....czy np mistrzostwa kola no mozliwosci sa za sprawa fishing simulator 2 najlepszego symulatora wedkarskiego jaki ...znam ...aha ....zrobilem wlasnie pod niego lowisko nazywa sie Jeziorko Lysina ...jesli ktos jest zainteresowany...szczegolami ....to chetnie wyjasnie i odpisze co i jak ....pozdrawiam.

Witam i mam pytanie czy sa chetni do lowienia wirtualnego to taka rekompesata aby tzw martwa pore roku -zime ....wykorzystac ...na ..wirtualne ....lowienie ....na ...Lysinie ...lub innych lowiskach. mozna tez lowic online lub urzadzac zawody w sieci. Lysine juz zrobilem i funkconuje jako "Jeziorko Lysina" w symulatorze wedkarskim "fishing simulator2" jezeli ktos z kolegow ,,po kiju" jest zainteresowany to chetnie objasnie i podam namiary.
Pozdrawiam.
P.S. prosze o wskazowki jakie lowisko by ewentualnie koledzy chcieli uwiecznic i rozpropagowac na wedkarski swiat ....niekoniecznie tylko wirtualny

Darek Adamiak pisze:
Czy to jest darmowy symulator?
Napisz coś więcej o tym symulatorze. Ja jestem w tym temacie zielony, a chętnie bym się pobawił w zimowe wieczory.Może na takim wirtualnym łowisku coś bym w końcu złowił :lol:

witam.. i odpowiadam tak ...to jest darmowy symulator a to adres... http://fishsim.net/fs2down.htm ... do pobrania wersji instalacyjnej jest niestety jedno ale.. -poniewaz ...sam symulator jest dosyc leciwy ....moze nie odpalic na windows 8 i na Linuxie uzytkownicy posiadajacy te systemy chcac zagrac ..beda musieli doinstalowac virtualboxa i w nim zainstalowac winXP i dopiero potem symulator...co jeszcze ..no .jest po angielsku ....ale ..sa dostepne ....instrukcje ...przetlumaczone ...na polski ....krok ..po kroczku wszystko jest pieknie objasnione w symulatorze dostepnych jest kilkadziesiat lowisk polskich ...rzeki ...jeziora i baltyk ....oraz ogromna ilosc zagranicznych lowisk w ktorych mozna zlapac tysiace gatunkow ryb ..jest tez dostepne niesamowite bogactwo przynet ...i zanet ...oraz sprzetu wedziska,kolowrotki,splawiki,zylki,haczyki,kotwice,sztuczne muchy,spining, sam decydujesz i kompletujesz zestaw mozna tez samemu wykonywac przynety i zanety a nawet sprzet ...ale to co jest ...powinno wystarczyc ...uff c.d.n.

Witam
dodaje kilka zrzutow ekranu z wirtualnego lowienia na Lysinie
to takie info o lowisku
Obrazek

stanowisko 1
Obrazek

stanowisko 2
Obrazek

stanowisko 3
Obrazek

a tu wczorajszy karpik z lysiny
Obrazek

pozdrawiam

Darek Adamiak pisze:
Czy to jest darmowy symulator?
Napisz coś więcej o tym symulatorze. Ja jestem w tym temacie zielony, a chętnie bym się pobawił w zimowe wieczory.Może na takim wirtualnym łowisku coś bym w końcu złowił :lol:

odpowiedz C.D. ...
tutaj jest link z instrukcaja i objasnieniem co i jak ...po polansku :)
http://www.mediafire.com/download/5e9ys ... ik_FS2.pdf

posiadam tez opisy przynet i zanet ...nie podaje linkow bo nie wiem czy dzialaja
sa w sieci tez fora polskie i zagraniczne graczy w fs2 jesli bedzie zainteresowanie ....i zgoda ADMINA
to je zamieszcze ....zreszta wystarczy w wyszukiwarce google wpisac fishing simulator2.
pozdrawiam

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.